Pajor Tamás:
Elkezdtem egy nyilvános elmélkedést, gondolatközlést a Bibliáról, amellyel ezután szeretnék rendszeresen jelentkezni. Nem „szószékről”, nem tekintélyi pozícióból, nem egyházi tisztségviselőként, csak mintegy testvér, aki történetesen egyben egy kortárs alkotó is. Megtisztelő, ha hallgatjátok…